Maltepe çilingir

Maltepe çilingir

Maltepe, Kartal ile Kadıköy arasında yer alan, sahilden Gülsuyu tepelerine kadar uzanan, içerisinde bir çok alışveriş merkezi, üniversite, yurt, okul, minibüs yolu, metro durağı, kültür ve sanat eserleri bulunduran büyük bir ilçemizdir.

Yapılan yeni yatırımlar ve inşaat alanında elde edilen gelişmeler ile Maltepe son 3 yılda nüfusunu 2 katına çıkartmıştır. büyük bir iş ve hane potansiyeli olan Maltepeye tüm işletme sahipleri, esnaflar ve ticaret erbapları işyeri-ofis açıp gelir elde etme peşine düşmüşlerdir.

Sahil kesiminde bulunan cafeleri ile bir çok kişinin akşamları uğrak yeri olmuştur.

Bu güzel maltepe içinde  Maltepe çilingir sizlere anahtar ve kilit sektöründe kusursuz bir  hizmet vermektedir. E-5’in altı veya üstü maltepenin neresinde olursanız olun 0532 575 10 83 nolu telefon u arayınız anında çilingir hizmeti verelim. maltepe oto çilingir, maltepe çilingir, maltepe anahtarcı

Maltepe metro durakları ile gün geçtikçe kalabalığını artırıyor. Sahil kısmına yapılan yeni projeler ve alışveriş merkezleri ile modern yüzünü ön plana çıkartarak istanbulun en gözde ilçesi olmaya başlıyor.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (8 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +8 (from 8 votes)
Maltepe çilingir, 10.0 out of 10 based on 8 ratings

Bir cevap yazın