Çilingir Hizmet bölgeleri

“Çilingir çağır” 1990 yılında İstanbul Kartal ilçesinin Soğanlık semtinde kurulmuş çilingir hizmeti veren bir işletmedir. Kurucusu Yunus Akdemir’in bu iş üzerine aldığı eğitimler

, sahip olduğu profesyonel teknik donanımlar, 7/24 servis ve hizmet personeli ile müşterilerine verdiği destek 90’lı yılların başından beri aynı noktada sürmektedir.

Güven ve Hız’ın çok önemli olduğu bir iştir çilingirlik. Kapıda kalan, acil ihtiyacı olan bir kişinin öncelikle size %100 güvenmesi gerekir. Çünkü evine, kasasına veya yaşam alanına direkt müdahalede bulunulan bir sektör çilingirlik. Bu yüzden karşısındaki müşteriye, çevresine, çevresindeki esnafa güven veren bir kişi olmalıdır çilingir. Yunus Akdemir Kartal, Soğanlık, Maltepe ve Pendik bölgesinde tamda böyle bir esnaftır. Hilal Anahtar Hok, Multi Lock, Kale, Yuma gibi kilitlerinde resmi olarak yetkili servisliklerini aldığı için Kartal, Pendik ve Maltepe bölgesindeki çoğu lüx siteye tek yetkili olarak ve garantili bir şekilde hizmet vermektedir.

Çilingirlikte en önemli konulardan birisi de “HIZ” kavramıdır. Çilingir bir eve, iş yerine veya otomobile vaat ettiği süre içerisinde hizmetini vermelidir. Yani kapıda kalmış bir insana 15 dakika da orada olacağım cümlesi kurulmuş ise bu süre içerisinde kapıda olmalıdır. Veya otomobilini açamayan, acil işi olan bir kişi sizin verdiğiniz süre kadar işlerini ertelemektedir, bu yüzden söylenilen saatte tam noktada olmak gereklidir.

Güven ve Hız faktörünün bir biri ile tam uyuşması ve müşteri memnuniyetini de karşılaması gerekmektedir.

Kartal çilingir, pendik çilingir ve Maltepe çilingir bölgelerinde hizmet veren Hilal Anahtar sizlere Hız ve Güven konusunda %100 teminat vermektedir. Soğanlık, yakacık, uğurmumcu, çavuşoğlu, atalar, bağlarbaşı, gülsuyu, esenkent, yalı, topselvi, dragos, orhantepe, cevizli, yayalar gibi bölgelerden bizleri 7/24 arayabilirsiniz.

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (4 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Çilingir Hizmet bölgeleri, 10.0 out of 10 based on 4 ratings facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather

Bir cevap yazın